Nasze historie

W Bridgestone SSC w Poznaniu mamy wiele możliwości rozwoju. Tutaj cały czas zbieramy doświadczenie – dzięki licznym projektom i nowoczesnym technologiom, na których pracujemy. Działamy w międzynarodowym środowisku, zdobywamy wiedzę i rozwijamy swoje umiejętności w wielu obszarach i dziedzinach.

Każdy z nas krok po kroku dąży do celu, kontynuując rozwój rozpoczętej już ścieżki kariery lub budując ją zupełnie od zera. Co jest na to najlepszym dowodem? Historie naszych karier.


Sprawdź oferty pracy


Jesus Diaz Muriel

Swoją przygodę w Bridgestone rozpocząłem ponad 3 lata temu, dołączając do zespołu PTP jako księgowy. Pomimo tego, że w BEBS pracowało do tej pory zaledwie kilku obcokrajowców, już czuło się międzynarodową atmosferę firmy. Bardzo szybko się tu zadomowiłem!

Czytaj więcej


Marta Rajnholc-Kondej

Karierę w Bridgestone zaczęłam zaraz po zakończeniu studiów ekonomicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Zbiegło się to w czasie z tworzeniem centrum, kiedy to nowy zespół jak i cała organizacja były w trakcie formowania.

Czytaj więcej


Agata Dudojć

Gdy latem 2012 zakończyłam edukację na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, finansowe centra usług wspólnych przeżywały boom. W Bridgestone znalazłam się wskutek zbiegu okoliczności. Oferta, na którą pierwotnie aplikowałam była już nieaktualna, i byłam bliska przyjęcia innej pracy, gdy dział HR Bridgestone skontaktował się ze mną w sprawie podobnej oferty, która właśnie się pojawiła.

Czytaj więcej
pl / en