Co ma wspólnego żaba z żarówką?

< powrót

To intrygujące pytanie to część webinaru przygotowanego dla nas przez Jarosława Szulca – propagatora pozytywnego myślenia i świadomego przywództwa. Opowieść naszego gościa była fascynującą podróżą i próbą odpowiedzenia na pytanie “Jak inspirować siebie i innych w czasie chaosu i niepewności, czyli co ma wspólnego żaba z żarówką?”, które wcale nie było przypadkowe! W marcu tematem przewodnim obchodów 10-lecia SSC jest właśnie „Inspiracja”.

Analizując działanie naszego mózgu, prezentując osiągnięcia neuronauki i podając liczne barwne przykłady, nasz gość starał się pokazać, że tak inspirowanie się jest tak naprawdę naturalną potrzebą naszego mózgu i że każdy może się nie tylko inspirować, ale również być inspiracją dla innych. Webinar był ponadto zaproszeniem dla naszych pracowników do udziału w programie BEBS* Talks (Bright. Engaging. Beautiful. Self-Developing. Talks), który ma mieć swój finał w październiku, podczas gali kończącej obchody roku jubileuszowego.

Jeśli nazwa BEBS Talks z czymś Wam się kojarzy, to macie rację! Podczas finału to właśnie my – pracownicy Bridgestone SSC – będziemy gwiazdami, które opowiedzą o swoich pasjach, inspiracjach i ciekawych doświadczeniach. Oczywiście nie zostawimy chętnych do udziału w tym wydarzeniu bez pomocy. Przez kilka miesięcy będą mogli przygotowywać się pod okiem naszego gościa – mentora – podczas indywidualnych sesji. Trzymajmy za nich kciuki i niech moc inspiracji będzie z nimi. I z Wami!

*BEBS, czyli Bridgestone European Business Services, stara nazwa naszego centrum, jednak wciąż żywo obecna w naszej codziennej pracy. Tą informacją można zabłysnąć na rozmowie kwalifikacyjnej!


Roślinnie znaczy zdrowo!

Kwiecień to kolejny miesiąc poświęcony obchodom 10-lecia Bridgestone SSC. Tym razem postanowiliśmy skupić się na tematach związanych z lepszym życiem i samopoczuciem – obie te kwestie są dla nas bardzo ważne, dlatego zaprosiliśmy pracowników na webinar poświęcony diecie roślinnej i temu, jak wpływa na nasze zdrowie.

Czytaj więcej

Sprawdź oferty pracy

Zobacz co u nas słychać
pl / en