To już 10 lat Bridgestone SSC w Polsce!

< powrót

2021 rok będzie dla nas niezwykły – Bridgestone SSC świętuje 10 lat w Polsce! Nie wiemy, kiedy to zleciało, ale wiemy, że był to naprawdę intensywny i pełen sukcesów czas. Z tej okazji wprowadzamy nową, odświeżoną komunikację firmy – zależy nam, aby jeszcze więcej osób wiedziało, kim jesteśmy i czym się zajmujemy. Ale przygotowaliśmy też coś specjalnego dla naszych pracowników!

Tak duże wydarzenie, jakim jest 10 lat Bridgestone SSC w Polsce, wymaga odpowiednich obchodów – dlatego będziemy wspólnie świętować aż do października. Każdy miesiąc skupiony będzie wokół jednego tematu przewodniego, na podstawie którego zaplanowaliśmy dla pracowników ciekawe, angażujące i zaskakujące aktywności. Jakie?

Nie chcemy zdradzać szczegółów, ale możemy uchylić rąbka tajemnicy. Wszystkie aktywności będą skupiać się wokół 3 głównych aspektów – lepszej pracy, lepszego życia i lepszego świata. Chcemy dać pracownikom narzędzia, czas i przestrzeń na to, by mogli pielęgnować work-life balance, spróbować różnych możliwości rozwoju i doskonalenia się (zarówno tego osobistego, jak i zawodowego) oraz razem z nami zadbać o świat, który nas otacza.

Choć musieliśmy dostosować formę wydarzenia do obecnej sytuacji, jesteśmy przekonani, że obchody 10-lecia Bridgestone pozytywnie zaskoczą nasz cały – ponad dwustuosobowy już – zespół!


Zdrowa i skuteczna praca zdalna

Co zrobić, by praca zdalna była jeszcze bardziej skuteczna? Jak połączyć ją z innymi obowiązkami, by zachować równowagę i zdrowe podejście? Odpowiedzi na te pytania poznawaliśmy podczas pierwszego webinaru zorganizowanego w ramach obchodów 10-lecia Bridgestone SSC.

Czytaj więcej

Sprawdź oferty pracy

Zobacz co u nas słychać
pl / en