Akcja GWIAZDOR w Bridgestone SSC!

< powrót

O tym, że w Bridgestone Shared Services Center uwielbiamy pomagać, wiadomo nie od dziś. W tym roku – mimo przeciwności losu – udało nam się zaangażować w aż dwie świąteczne akcje! Oprócz przedświątecznej sportowej rywalizacji zaangażowaliśmy się również w przygotowywanie niezwykłych paczek!

Z okazji tegorocznych świąt postanowiliśmy wesprzeć dzieci z Ośrodka Kuratorskiego przy Sądzie Rejonowym w Poznaniu. Podopieczni ośrodka znajdującego się na os. Chrobrego napisali listy – a my zamieniliśmy się w Świętych Mikołajów, którzy spełniają spisane tam marzenia!

Wszystkie listy zostały rozdzielone między naszymi kolegami i koleżankami – chętnych do zaangażowania się w akcję przygotowywania paczek było naprawdę sporo! Dzięki temu będziemy mogli obdarować wszystkich, przygotowując w sumie 23 niezwykłe paczki.

I choć wszyscy pracujemy zdalnie i nie możemy przygotować paczek wspólnie, nie przeszkodziło nam to w żaden sposób w przeprowadzeniu akcji. Każda z przygotowanych przez pracowników Bridgestone SSC paczek trafi bezpośrednio z rąk obdarowujących do rąk obdarowywanych, czyli podopiecznych ośrodka.

Cieszymy się, że pracujemy wśród osób o tak wielkich sercach, którzy tak chętnie angażują się we wszelkie dobre inicjatywy. I mamy ogromną nadzieję, że paczki, które nasi wolontariusze przygotowywali z takim zaangażowaniem, sprawią dzieciakom dużo radości – nie tylko w Święta.


To już 10 lat Bridgestone SSC w Polsce!

2021 rok będzie dla nas niezwykły – Bridgestone SSC świętuje 10 lat w Polsce! Nie wiemy, kiedy to zleciało, ale wiemy, że był to naprawdę intensywny i pełen sukcesów czas. Z tej okazji wprowadzamy nową, odświeżoną komunikację firmy – zależy nam, aby jeszcze więcej osób wiedziało, kim jesteśmy i czym się zajmujemy. Ale przygotowaliśmy też coś specjalnego dla naszych pracowników!

Czytaj więcej

Sprawdź oferty pracy

Zobacz co u nas słychać
pl / en