Miesiąc zdrowia w Bridgestone!

< powrót

Wystartowaliśmy z miesiącem zdrowia w Birdgestone! Lockdown wiosną uniemożliwił nam na świętowanie go w kwietniu, ale teraz przygotowaliśmy się, aby zorganizować go mimo przeciwności! Dlatego rozpoczynający się miesiąc zdrowia odbędzie się online i będzie trwał nie jeden, a trzy miesiące! Trzy miesiące, w trakcie których nasi pracownicy będą mieli okazję skupić się na zdrowiu – swoim i innych! Co przygotowaliśmy dla nich w ramach akcji?

Przede wszystkim – niezwykle interesujące webinary, na których 3 prelegentów (dr Elżbieta Dudzińska, dietetyczka Kinga Kujawa oraz ratownik medyczny Konrad Szymkiewicz, trener Maciej Rakus) opowie o żywieniu w profilaktyce wirusowej, budowaniu odporności oraz pierwszej pomocy dla starszych osób oraz dzieci.

Zadbaliśmy również o regularny trening, w ramach którego pracownicy 2 razy w tygodniu znajdą na swoich skrzynkach mailowych zaproszenia na ćwiczenia w ramach inicjatywy „Odklej się od biurka”. Będzie to świetna okazja, aby rozruszać mięśnie i zadbać o zmęczony kręgosłup.

Ale to nie wszystko! Jednym z najważniejszych elementów akcji są zawody charytatywne, w których zwycięska drużyna będzie mogła wskazać organizacje pożytku publicznego, na rzecz których przekażemy wsparcie w imieniu całej firmy. Rywalizacja już trwa, a nasi pracownicy bardzo się zaangażowali. Wszystkim ogromnie kibicujemy!


Akcja GWIAZDOR w Bridgestone SSC!

O tym, że w Bridgestone Shared Services Center uwielbiamy pomagać, wiadomo nie od dziś. W tym roku – mimo przeciwności losu – udało nam się zaangażować w aż dwie świąteczne akcje! Oprócz przedświątecznej sportowej rywalizacji zaangażowaliśmy się również w przygotowywanie niezwykłych paczek!

Czytaj więcej

Sprawdź oferty pracy

Zobacz co u nas słychać
pl / en