< powrót

Jesus Diaz Muriel

Jesus Diaz Murel - pracownik księgowości stojący przed biurowcem

Swoją przygodę w Bridgestone rozpocząłem ponad 3 lata temu, dołączając do zespołu PTP jako księgowy. Pomimo tego, że w BEBS pracowało do tej pory zaledwie kilku obcokrajowców, już czuło się międzynarodową atmosferę firmy. Bardzo szybko się tu zadomowiłem!

Wkrótce zacząłem angażować się w szkolenia zewnętrzne, inicjatywy firmowe i projekty, które były nam regularnie oferowane. Niektóre z nich były dla mnie zupełnie nowe, ale teraz mogę śmiało powiedzieć, że warto było spróbować. Punktem zwrotnym mojej przygody w Bridgestone było spotkanie partnerskie w Bilbao. To było niesamowite przeżycie – w końcu mogłem zobaczyć i poznać ludzi, z którymi pracowałem przez ponad rok. Od tego momentu naprawdę poczułem, że jestem ważną częścią zespołu.

Wkrótce doceniono moje zaangażowanie, zaangażowanie i wysiłek – zostałem mianowany na stanowisko starszego księgowego w PTP. Miałem również możliwość poprowadzenia własnego zespołu SME! Rok później przyjąłem wewnętrzną ofertę w naszej siedzibie – obecnie pracuję jako Downstream Lead dla projektu ARIBA, wykonując moje obowiązki zdalnie z Poznania. Podczas wszystkich rekrutacji zawsze byłem wspierany przez kierownictwo i naprawdę to czułem.

Jeśli zastanawiasz się nad dołączeniem do Bridgestone, musisz wiedzieć, że umiejętność dostosowywania się do zmian, oddanie sprawie i otwartość są dla nas niezwykle ważne. Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz czuć się swobodnie, mnóstwo się nauczyć się i rozwijać w niezliczonych obszarach – dołączenie do Bridgestone będzie najlepszym wyborem!

Poznaj inne historie


Marta Rajnholc-Kondej

Karierę w Bridgestone zaczęłam zaraz po zakończeniu studiów ekonomicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Zbiegło się to w czasie z tworzeniem centrum, kiedy to nowy zespół jak i cała organizacja były w trakcie formowania.

Czytaj więcej

Sprawdź oferty pracy

Zobacz co u nas słychać
pl / en